

Op 20 mei verwelkomt Infopunt Publieke Ruimte je graag in Brugge, de nieuwe gaststad voor het Congres & Forum Publieke Ruimte. Tijdens een dagvullend programma maken de congresdeelnemers kennis met alle facetten van de publieke ruimte en de actuele thema’s en uitdagingen.
Keynote spreker Milan Meyberg laat je kennismaken met de mogelijkheden van AI voor onze omgevingen. Hij opent de dialoog over wat de publieke ruimte ons kan vertellen en hoe we deze inzichten waardevol kunnen benutten in de komende jaren.
Daarnaast delen sprekers uit diverse expertisedomeinen hun kennis in 20 themasessies. De thema's zijn gekoppeld aan het tienpuntenplan van Infopunt Publieke Ruimte en de kernkwaliteiten uit het Beleidsplan Ruimte Vlaanderen van het Departement Omgeving. Dit jaar staan er opnieuw heel wat praktijksessies op het programma, boordevol inspiratie en handvatten om zelf concreet aan de slag te gaan. Stel je vragen aan onze sprekers, ontmoet collega’s en leg waardevolle contacten op deze boeiende dag.
De laatste plaatsen zijn nog beschikbaar via www.congrespubliekeruimte.info waar je ook het volledige congresprogramma kan raadplegen.
Bron foto: Sfeerbeeld van Brugge © Tamar Gogua / Unsplash